Przewodnik

Torgau to miejsce opisane jako historyczne

Torgau – okolica słynie z wielu atrakcyjnych cech: kościoły i zabytki to tylko niektóre świetne powody, by ją odwiedzić. Atrakcje miasta, w tym shopping, przyciągają wielu podróżnych. Chcesz skorzystać z konkretnych udogodnień w czasie swojego wyjazdu? Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Transport

Środki transportu w miejscowości Torgau

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Lipsk (LEJ-Port lotniczy Lipsk - Halle), jedynie 54,8 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, rozważ lądowanie na lotnisku takim jak Drezno (DRS), które znajduje się 71,3 km stąd.

Jeżeli wolisz poruszać się po mieście pociągiem, najlepsza do tego jest Stacja Torgau.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Torgau, DE?

2019 — oferujemy Ci 12 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Torgau. Od 3 obiektów typu Domy do 8 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Torgau.

Torgau — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Torgau. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Stacja Torgau: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 18
  • Stacja Laussig: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 189
  • Fontanna w Bad Schmiedeberg: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 75
  • Las Barwalde: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 18
  • Stacja Doberschütz: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 120

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Torgau. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Torgau?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Torgau to 3 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Torgau to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Torgau?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Torgau. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.