Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Pontal, Ilhéus?

2019 — oferujemy Ci 22 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Pontal. Od 10 obiektów typu Domy do 10 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Pontal.

Pontal — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Pontal. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Wzgórze Pernambuco: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 120
  • Regionalne Muzeum Kakaa: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 119
  • Plaża Cururupe : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 109
  • Plaża Jairi : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 96
  • Plaża Milionarios: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 120

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Pontal. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Pontal?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Pontal to 10 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Pontal to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 10
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Pontal?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 5 domów w miejscu takim jak Pontal. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.