Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park, Lindoso?

2019 — oferujemy Ci 464 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park. Od 155 obiektów typu Domki letniskowe do 155 obiektów typu Bungalowy, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domki letniskowe w pobliżu miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park?

Oczywiście. Liczba obiektów takich jak Domki letniskowe dostępnych na HomeAway w pobliżu miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park to 155 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w pobliżu miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park to:

 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 155
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 155
 • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 149

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Gospodarstwa wiejskie i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w pobliżu miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 250 domów w pobliżu miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Czy mogę zarezerwować dom wakacyjny online lub natychmiastowo w pobliżu miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park?

  Tak, na HomeAway znajdziesz szeroki wybór 463 domów, które możesz bezpośrednio zarezerwować online i 127 domów z dostępną opcją natychmiastowej rezerwacji, wszystkie w pobliżu miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park. Nie czekaj, zobacz co możemy Ci zaoferować przy użyciu naszej wyszukiwarki i przygotuj się na swój następny wyjazd niedaleko miejsca takiego jak Peneda-Gerês National Park!

   Peneda-Geres National Park - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

   Peneda-Geres National Park – parki przyrody i inne atrakcyjne miejsca zapraszają podróżnych. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

   Peneda-Geres National Park: co warto zobaczyć

   Czy chcesz poznać główne atrakcje w tym miejscu? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Peneda-Geres National Park tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

   • Termy i spa Águas do Gerês (13,2 km)
   • Punkt widokowy Pedra Bela (14,8 km)

   Peneda-Geres National Park: zachwyć się krajobrazem

   Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Peneda-Geres National Park zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

   • Park Narodowy Peneda-Gerês (7,7 km)
   • Porta Do Mezio (8,6 km)
   • Park Termas (13 km)
   • Wodospad Arado (15 km)
   • Park Rzeki Vez (15,3 km)
   • Masyw Serra do Gerês (16 km)