AsyncDestinationUrgency

Znajdź najlepsze obiekty dla Ciebie

AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Troon to miejsce opisane jako przyjazne

Troon – morze i inne atrakcyjne miejsca zapraszają podróżnych. To miejsce z przyjaznymi ludźmi a na podróżnych czekają: golf, resturacje i spa. Wszystko jedno czy planujesz rodzinny urlop, romantyczne wakacje dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi – weź pod uwagę wynajem wakacyjny na HomeAway. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i oddzielną jadalnię.

Rekreacja

Troon i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz poznać najważniejsze miejsca w tym miejscu? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i odkryć wszystko, co czyni miejsce takie jak Troon tak ciekawym. Oto najlepsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Pole golfowe Royal Troon (2,1 km)
 • Rodzinne Centrum Rozrywki Pirata Pete'a (10 km)
 • Heads of Ayr Farm Park (14,1 km)
Natura

Troon: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Troon jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najlepszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Plaża w Irvine (5,6 km)
 • Plaża w Ayr (10,7 km)
 • Kay Park (11,9 km)
 • Brother Loch (27,4 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Troon

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Glasgow (PIK-Port lotniczy Prestwick), jedynie 5,2 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, wybierz lotnisko takie jak Glasgow (GLA-Międzynarodowy port lotniczy Glasgow), położone w odległości 37,2 km od miasta.

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, Stacja Troon lub Stacja Barassie to stacje, z których łatwo dotrzesz do wszystkich części miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Troon, GB?

2020 — oferujemy Ci 113 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Troon. Od 34 obiektów typu Domy do 57 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Troon.

Troon — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Troon. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Stacja Troon: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 128
 • Stacja Barassie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 151
 • Pole golfowe Royal Troon: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 127
 • Szkockie Muzeum Morskie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 161
 • Plaża w Irvine: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 151

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Troon. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Troon?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Troon to 34 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Troon to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 57
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 17
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 17

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Studia i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Troon?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 4 domów w miejscu takim jak Troon. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.