Przewodnik

Couvignon - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Couvignon – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Couvignon i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz poznać wszystko, co jest godne uwagi w tej miejscowości? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Couvignon tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Nigloland (7,8 km)
 • Golf de l'Ermitage (15,4 km)
Natura

Couvignon: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Couvignon zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najpiękniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park przyrody Forêt d'Orient (21,8 km)
 • Jezioro Orient (24,3 km)

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Couvignon, FR?

2019 — oferujemy Ci 21 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Couvignon. Od 11 obiektów typu Domy do 4 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Couvignon.

Couvignon — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Couvignon. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Stacja Vendeuvre-sur-Barse: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 137
 • Stacja Bar-sur-Aube: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 62
 • Kościół św. Piotra: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 62
 • Przystanek Bar-sur-Aube (Hôpital): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 62
 • Nigloland (rodzinny park rozrywki): liczba dostępnych domów wakacyjnych — 71

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Couvignon. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Couvignon?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Couvignon to 11 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Couvignon to:

 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Stodoły i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Couvignon?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 11 domów w miejscu takim jak Couvignon. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.