Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego?

2019 — oferujemy Ci 852 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego. Od 148 obiektów typu Domy do 555 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego.

W której dzielnicy najlepiej się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego?

Czy podróżujesz solo, czy z rodziną i przyjaciółmi, w tych dzielnicach możesz się zatrzymać zarówno na weekendowy wyjazd, jak i dłuższe wakacje w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego:

 • La Cita: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 17
 • La Cita Country Club: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 18
 • Cocoa Isles: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 242
 • River Isles: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 87
 • Venetian Way: liczba dostępnych domów wakacyjnych to 156

Żeby zobaczyć inne dzielnice, użyj naszej wyszukiwarki, by sprawdzić naszą ofertę.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego?

Oczywiście. Liczba obiektów takich jak Domy dostępnych na HomeAway w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego to 148 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 555
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 17
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 38

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 573 domów w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Czy mogę zarezerwować dom wakacyjny online lub natychmiastowo w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego?

  Tak, na HomeAway znajdziesz szeroki wybór 851 domów, które możesz bezpośrednio zarezerwować online i 492 domów z dostępną opcją natychmiastowej rezerwacji, wszystkie w pobliżu miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego. Nie czekaj, zobacz co możemy Ci zaoferować przy użyciu naszej wyszukiwarki i przygotuj się na swój następny wyjazd niedaleko miejsca takiego jak Centrum Kosmiczne imienia Johna F. Kennedy'ego!