Przewodnik

Port Franks: uspokajające

Port Franks – piękne miejsca np. jezioro i przyroda czekają. To miasto idealne na relaks i świetne na spacery. Na podróżnych czekają czekolada i kawa. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Natura

Port Franks: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy masz w sobie ducha podróżnika, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Port Franks jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najlepszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Prowincjalny las sosnowy (6,9 km)
  • Plaża w Grand Bend (15 km)
Transport

Transport w miejscowości Port Franks

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Sarnia, Ontario (YZR-Port lotniczy Chris Hadfield), położone jedynie 41,8 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Port Franks, Lambton Shores?

2019 — oferujemy Ci 5 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Port Franks. Od 3 obiektów typu Domki letniskowe do 3 obiektów typu Domki letniskowe, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Port Franks.

Port Franks — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Port Franks. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Prowincjalny las sosnowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 65
  • Tor wyścigowy Grand Bend Motorplex: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 69
  • Muzeum hrabstwa Lambton : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 64
  • Fort Rose Maple Company: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 66
  • Grand Bend Farmers' Market: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 71

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Port Franks. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domki letniskowe w miejscu takim jak Port Franks?

Oczywiście. Domki letniskowe: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Port Franks to 3 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Port Franks to:

  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 3
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 3
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Port Franks?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 5 domów w miejscu takim jak Port Franks. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.