Przewodnik

Heber – czekają na Ciebie atrakcje takie jak lasy

Heber – jazz i inne atrakcje czekają. Podróżni chętnie odwiedzają to miasto i okolicę: lasy, łowienie ryb i góry czekają. Wynajem wakacyjny to pobyt jak w domu — wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania na świeżym powietrzu.

Natura

Heber: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Heber jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Tall Timbers County Park (8,8 km)
  • Jezioro Black Canyon (12,8 km)
  • Miejsce Piknikowe na Półwyspie Sardine Point (25,3 km)
  • Mongollon Rim Visitor Center (27 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Heber

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Show Low, Arizona (SOW-Regionalny port lotniczy Show Low), jedynie 61,6 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Heber, AZ, US?

2019 — oferujemy Ci 67 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Heber. Od 42 obiektów typu Domki letniskowe do 13 obiektów typu Domy, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Heber.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domki letniskowe w miejscu takim jak Heber?

Oczywiście. Domki letniskowe: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Heber to 42 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Heber to:

  • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 13
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 42
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 42

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Ośrodki i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Heber?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 8 domów w miejscu takim jak Heber. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.