Przewodnik

Ebstorf - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Ebstorf – pomniki i inne atrakcje czekają. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Obojętne, czy chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy przyjaciółmi, Wasz pobyt stanie się przyjemnością. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Rekreacja

Ebstorf i okolice: co warto zobaczyć

Czy chcesz zobaczyć główne atrakcje w okolicy? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Ebstorf tak ciekawym. Oto najciekawsze miejsca, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Spa Jod Sole (12,7 km)
 • Tree Trek (12,9 km)
 • Klub golfowy Bad Bevensen eV (14,7 km)
Natura

Ebstorf: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Ebstorf jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najważniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Ogrody spa Kurpark (12,4 km)
 • Spa Jod Sole (12,7 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Ebstorf

Jeżeli wolisz poruszać się po mieście pociągiem, najlepiej zacząć na stacji takiej jak Stacja Ebstorf Kr Uelzen.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Ebstorf, DE?

2019 — oferujemy Ci 35 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Ebstorf. Od 10 obiektów typu Domy do 23 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Ebstorf.

Ebstorf — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Ebstorf. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Stacja Ebstorf Kr Uelzen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 131
 • Stacja kolejowa Bardowick: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 236
 • Klasztor Medingen : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 138
 • Muzeum okręgowe w Dahlenburg: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 143
 • Niemieckie Muzeum Soli: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 206

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Ebstorf. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Ebstorf?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Ebstorf to 10 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Ebstorf to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 23
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Ebstorf?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 3 domów w miejscu takim jak Ebstorf. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.