Przewodnik

Miasto Arizona - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Miasto Arizona – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. To miasto zaprasza wszystkich podróżnych, którzy docenią okolicę: znajdziesz tam atrakcje takie jak resturacje, golf i shopping.Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

Rekreacja

Miasto Arizona i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz odwiedzić najważniejsze miejsca w tym mieście? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i odkryć wszystko, co jest godne uwagi w miejscu takim jak Miasto Arizona. Oto najlepsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Pole golfowe Arizona City (0,7 km)
  • Pole golfowe Robson Ranch (8 km)
  • Pole golfowe Francisco Grande (22,2 km)
  • Park Stanowy Picacho Peak (27,5 km)
Transport

Środki transportu w miejscowości Miasto Arizona

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Mesa, Arizona (AZA-Phoenix - Port lotniczy Mesa Gateway), położone jedynie 62,3 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, wybierz lotnisko takie jak Phoenix, Arizona (PHX-Międzynarodowy port lotniczy Sky Harbor), położone w odległości 82,6 km od miasta.