Przewodnik

Mehoopany - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Mehoopany – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Mehoopany: co warto zobaczyć

Czy chcesz odkryć główne atrakcje w mieście? Przekrocz progi swojego domku wakacyjnego i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Mehoopany tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić i które znajdują się w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Pole golfowe Shadowbrook (11,8 km)
 • Winnica Laddsburg Mountain (28,8 km)
Natura

Mehoopany: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Mehoopany zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park Lazy Brook (13,3 km)
 • Bob Kosts Pond (28,5 km)
 • Park stanowy Ricketts Glen (28,6 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Mehoopany

Najbliższe lotnisko znajduje się w miejscowości Wilkes-Barre, Pensylwania (AVP-Międzynarodowy port lotniczy Scranton), jedynie 36,4 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Mehoopany, PA, US?

2019 — oferujemy Ci 34 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Mehoopany. Od 18 obiektów typu Domy do 13 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Mehoopany.

Mehoopany — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Mehoopany. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Park stanowy Ricketts Glen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 67
 • Winnica Laddsburg Mountain: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 32
 • Kościół pw. św. Bazylego: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 41
 • Towarzystwo Historyczne Hrabstwa Susquehanna: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 37
 • Park Stanowy Salt Springs: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 33

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Mehoopany. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Mehoopany?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Mehoopany to 18 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Mehoopany to:

 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 13
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 13
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 13

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bed & Breakfast i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Mehoopany?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 22 domów w miejscu takim jak Mehoopany. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.