AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Konzen - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Konzen – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Obojętne, czy chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy przyjaciółmi, Wasz pobyt stanie się przyjemnością. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Rekreacja

Konzen i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz zobaczyć główne atrakcje w tym miejscu? Być może wolisz zostać w swoim domku wakacyjnym, ale warto zapuścić się dalej i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Konzen tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które warto odwiedzić i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Zoo Aachener (22,1 km)
 • Klub Golfowy Henri-Chapelle (25,1 km)
Natura

Konzen: zachwyć się krajobrazem

Niezależnie, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Konzen zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park Narodowy High Fens — Eifel (9,1 km)
 • Park Narodowy Eifel (11,5 km)
 • Centrum edukacyjne Botrange parku przyrodniczego (15,1 km)
 • Jezioro Robertville (18,3 km)
 • Trójstyk (25,1 km)
Transport

Jak poruszać się po miejscowości Konzen

Najbliższe lotnisko to Maastricht (MST-Port lotniczy Maastricht - Akwizgran), jedynie 50,2 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, zdecyduj się na lotnisko takie jak Kolonia (CGN-Port lotniczy Kolonia - Bonn), które znajduje się 68,2 km stąd.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Konzen, Monschau?

2020 — oferujemy Ci 5 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Konzen. Od 4 obiektów typu Apartamenty/mieszkania do 4 obiektów typu Studia, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Konzen.

Konzen — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Konzen. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Baseny termalne Carolus Thermen w Bad Aachen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 254
 • Jezioro Robertville: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 109
 • Stacja kolejowa Üdingen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 351
 • Trójstyk: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 133
 • Uniwersytet RWTH w Akwizgranie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 240

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Konzen. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Apartamenty/mieszkania w miejscu takim jak Konzen?

Oczywiście. Apartamenty/mieszkania: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Konzen to 4 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Konzen to:

 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 4

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Konzen?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 5 domów w miejscu takim jak Konzen. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Konzen — odkrywaj miejsca w pobliżu