Przewodnik

Mescalero - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Mescalero – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Mescalero i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz zobaczyć wszystko, co jest godne uwagi w tej miejscowości? Wyjdź poza swój wygodny domek wakacyjny i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Mescalero tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Ośrodek narciarski w Cloudcroft (22,5 km)
 • Pole golfowe Cree Medows (24,4 km)
 • Pole golfowe The Links at Sierra Blanca (26,3 km)
Transport

Transport w miejscowości Mescalero

Najbliższe lotnsko jest w miejscowości Alamogordo, Nowy Meksyk (ALM-Regionalny port lotniczy White Sands), jedynie 38,8 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, rozważ lądowanie na lotnisku takim jak Ruidoso, Nowy Meksyk (RUI-Regionalny port lotniczy Sierra Blanca), położone w odległości 42,6 km od miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Mescalero, NM, US?

2019 — oferujemy Ci 675 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Mescalero. Od 186 obiektów typu Domy do 101 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Mescalero.

Mescalero — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Mescalero. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Ruidoso Downs Racetrack: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 597
 • Petroglify w Three Rivers: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 182
 • Spencer Theater for the Performing Arts: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 589
 • Pole golfowe The Links at Sierra Blanca: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 596
 • Narodowe Obserwatorium Słoneczne: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 76

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Mescalero. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Mescalero?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Mescalero to 186 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Mescalero to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 101
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 359
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 359

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Mescalero?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 34 domów w miejscu takim jak Mescalero. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.