Przewodnik

Asnaes – czekają na Ciebie atrakcje takie jak wysp

Asnaes – wynajmij obiekt dla siebie i ciesz się okolicą, w której czekają na Ciebie takie atrakcje, jak: sztuka, zabytki i muzea.Atrakcje miasta, w tym wyspy, przyciągają wielu podróżnych. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Natura

Asnaes: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy masz w sobie ducha podróżnika, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Asnaes jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najpiękniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Plaża Gudmindrup (10,2 km)
  • Plaża Gudmindrup Lyng (16,5 km)
Transport

Transport w miejscowości Asnaes

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, najlepsza do tego jest Stacja Asnæs.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Asnaes, DK?

2019 — oferujemy Ci 15 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Asnaes. Od 6 obiektów typu Domy do 8 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Asnaes.

Asnaes — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Asnaes. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Stacja Asnæs: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 25
  • Stacja Hørve: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20
  • Muzeum Holbaek: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 28
  • Pole golfowe Odsherred Golfklub: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 33
  • Stacja Nørre Asmindrup: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 32

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Asnaes. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Asnaes?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Asnaes to 6 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Asnaes to:

  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Asnaes?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 10 domów w miejscu takim jak Asnaes. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.