Przewodnik

Shippenville czeka wraz z atrakcjami takimi jak rzeka.

Shippenville – piękne miejsca np. wodospady i rzeka czekają. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcesz samodzielnie gotować, wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, osobną jadalnię i tereny idealne do posiłków na świeżym powietrzu.

Transport

Środki transportu w miejscowości Shippenville

Najbliższe lotnisko jest położone w miejscowości Franklin, Pensylwania (FKL-Regionalny port lotniczy Venango), jedynie 35,9 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, wybierz lotnisko takie jak DuBois, Pensylwania (DUJ-Regionalny port lotniczy DuBois), położone w odległości 47,8 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Shippenville, PA, US?

2019 — oferujemy Ci 8 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Shippenville. Od 5 obiektów typu Domki letniskowe do 5 obiektów typu Domki letniskowe, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Shippenville.

Shippenville — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Shippenville. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Centrum sztuki Cook Forest Sawmill : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 15
  • Biblioteka w Oil City : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16
  • Centrum handlowe Cranberry Mall: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20
  • Muzeum nauki, sztuki i przemysłu Venango : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16
  • Uniwersytet w Clarion: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 19

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Shippenville. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domki letniskowe w miejscu takim jak Shippenville?

Oczywiście. Domki letniskowe: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Shippenville to 5 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Shippenville to:

  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 5
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 5

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Shippenville?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 5 domów w miejscu takim jak Shippenville. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.