Przewodnik

Reichshof - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Reichshof – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, przestronne pokoje, a nawet jacuzzi — wszystko, czego potrzeba do udanych wakcji.

Rekreacja

Reichshof i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz zobaczyć wszystko, co jest godne uwagi w okolicy? Wyjdź poza swój wygodny domek wakacyjny i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Reichshof tak ciekawym. Oto najważniejsze atrakcje, które warto odwiedzić i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park wodny Gumbala (9,4 km)
 • Klub golfowy Burg Overbach (21,6 km)
Natura

Reichshof: zachwyć się krajobrazem

Obojętnie czy masz w sobie ducha podróżnika, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Reichshof jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Kurpark (16,1 km)
 • Jaskinia ATTA (21,8 km)
Transport

Transport w miejscowości Reichshof

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Kolonia (CGN-Port lotniczy Kolonia - Bonn), położone jedynie 42,5 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Reichshof, DE?

2019 — oferujemy Ci 86 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Reichshof. Od 22 obiektów typu Domy do 57 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Reichshof.

Reichshof — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Reichshof. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Park zwierzęcy w Eckenhagen: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 140
 • Stacja Lüdenscheid: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 127
 • Stacja Etzbach: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 160
 • Ratusz i muzeum Sauerland: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 130
 • Stacja kolejowa Olpe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 112

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Reichshof. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Reichshof?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Reichshof to 22 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Reichshof to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 57
 • Gospodarstwa wiejskie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2
 • Rezydencje: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 3

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Studia i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Reichshof?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 2 domów w miejscu takim jak Reichshof. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Reichshof — odkrywaj miejsca w pobliżu