Przewodnik

Fougeres: przyjazne

Fougeres – na podróżnych czekają: katedra, pomniki i muzea. Jest to miasto z przyjaznymi ludźmi, w którym czekają podróżnych różne atrakcje: bar, shopping i resturacje. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

Transport

Jak poruszać się po miejscowości Fougeres

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Rennes (RNS-Port lotniczy Saint-Jacques), położone jedynie 50,3 km od centrum

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Fougeres, FR?

2019 — oferujemy Ci 28 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Fougeres. Od 8 obiektów typu Domy do 2 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Fougeres.

Fougeres — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Fougeres. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Zamek w Fougères: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 195
  • Zamek Vitre: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 54
  • Stacja Port-Brillet: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 62
  • Kościół św. Hilarego: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 373
  • Park rozrywki Ange Michel: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 430

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Fougeres. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Fougeres?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Fougeres to 8 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Fougeres to:

  • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 11

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Bungalowy i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Fougeres?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 7 domów w miejscu takim jak Fougeres. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.