Przewodnik

Courtauly - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Courtauly – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Zamek Montsegur i Gorges de la Frau. Chcesz skorzystać z konkretnych udogodnień w czasie swojego wyjazdu? Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Natura

Courtauly: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Courtauly Cię zachwyci. Oto niektóre z najważniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Gorges de la Frau (26,1 km)
 • Zbiornik wodny Montbel (9,9 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Courtauly

Najbliższe lotnisko znajduje się w miejscowości Carcassonne (CCF-Port lotniczy Pays Cathare), jedynie 29 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, zdecyduj się na lotnisko takie jak Tuluza (TLS-Blagnac), które znajduje się 85 km od miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Courtauly, FR?

2019 — oferujemy Ci 235 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Courtauly. Od 96 obiektów typu Domy do 24 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Courtauly.

Courtauly — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Courtauly. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Katedra w Mirepoix: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 480
 • Stacja Verzeille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 1 069
 • Gorges de la Frau: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 457
 • Maison des Consuls: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 478
 • Klasztor Matki Najświętszej w Prouilhe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 945

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Courtauly. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Courtauly?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Courtauly to 96 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Courtauly to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 24
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 31
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 44

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Courtauly?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 127 domów w miejscu takim jak Courtauly. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.

  Courtauly — odkrywaj miejsca w pobliżu