Przewodnik

Gratot to miejsce opisywane jako historyczne

Gratot – zabytki i inne atrakcje czekają. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

Rekreacja

Gratot i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz zobaczyć wszystko, co jest godne uwagi w tej miejscowości? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Gratot tak atrakcyjnym. Oto najważniejsze atrakcje, które warto odwiedzić i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Klub golfowy Coutainville (7,9 km)
 • Lotnisko i tor wyścigowy w Lessay (15,4 km)
Natura

Gratot: zachwyć się krajobrazem

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Gratot zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najpiękniejszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Ogród botaniczny w Coutances (4,1 km)
 • Plaża Saint-Martin de Brehal (19,8 km)

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Gratot, FR?

2019 — oferujemy Ci 230 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Gratot. Od 144 obiektów typu Domy do 19 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Gratot.

Gratot — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Gratot. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Lotnisko i tor wyścigowy w Lessay: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 604
 • Zoo w Champrepus: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 737
 • Katedra w Coutances: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 640
 • Opactwo Hambye : liczba dostępnych domów wakacyjnych — 761
 • Stacja Carentan: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 588

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Gratot. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Gratot?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Gratot to 144 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Gratot to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 19
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 8
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 33

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Domki letniskowe i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Gratot?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 13 domów w miejscu takim jak Gratot. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.