Przewodnik

Feugeres - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Feugeres – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Obojętne, czy chcesz wyjechać na wakacje z rodziną, ukochaną osobą czy przyjaciółmi, Wasz pobyt stanie się przyjemnością. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i pralnię.

Rekreacja

Feugeres: co warto zobaczyć

Czy chcesz zwiedzić główne atrakcje w okolicy? Spędzenie dnia w domku wakacyjnym może być kuszące, ale warto poznać okolicę i poznać wszystko, co czyni miejsce takie jak Feugeres tak atrakcyjnym. Oto najciekawsze miejsca, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Lotnisko i tor wyścigowy w Lessay (15,3 km)
 • Klub golfowy Coutainville (23,2 km)
Natura

Feugeres: odkryj piękno lokalnej natury

Niezależnie, czy jesteś aktywnym turystą, czy chcesz po prostu odpocząć na łonie natury, miejsce takie jak Feugeres zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najważniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Ogród botaniczny w Coutances (14,7 km)
 • Moczary Cotentin i Bessin (19,6 km)

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Feugeres, FR?

2019 — oferujemy Ci 75 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Feugeres. Od 35 obiektów typu Domy do 20 obiektów typu Domki letniskowe, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Feugeres.

Feugeres — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Feugeres. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Lotnisko i tor wyścigowy w Lessay: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 616
 • Katedra Saint Lo: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 434
 • Katedra w Coutances: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 656
 • Stacja Saint-Lô: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 434
 • Stacja Carentan: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 593

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Feugeres. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Feugeres?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Feugeres to 35 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Feugeres to:

 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20
 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 20

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Gospodarstwa wiejskie i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Feugeres?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 14 domów w miejscu takim jak Feugeres. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.