Przewodnik

Mountshannon - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Mountshannon – parki przyrody i inne atrakcyjne miejsca zapraszają podróżnych. Na gości czekają shopping i resturacje. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

Rekreacja

Mountshannon: co warto zobaczyć

Czy chcesz odkryć wszystko, co jest godne uwagi w tym miejscu? Być może wolisz zostać w swoim domku wakacyjnym, ale warto zapuścić się dalej i zobaczyć wszystko, co czyni miejsce takie jak Mountshannon tak ciekawym. Oto najważniejsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Klub golfowy w Portumni (21,3 km)
  • Park lasu Portumna (21,7 km)
Natura

Mountshannon: zachwyć się krajobrazem

Niezależnie, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy po prostu chcesz podziwiać naturę, miejsce takie jak Mountshannon jest idealne na dzień na świeżym powietrzu. Oto niektóre z najpiękniejszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Lough Derg (8,8 km)
  • Park lasu Portumna (21,7 km)
  • The Long Point (27,4 km)
Transport

Jak poruszać się po miejscowości Mountshannon

Najbliższe lotnisko to Shannon (SNN), jedynie 41,7 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Mountshannon, IE?

2019 — oferujemy Ci 24 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Mountshannon. Od 9 obiektów typu Domy do 10 obiektów typu Domki letniskowe, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Mountshannon.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Mountshannon?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Mountshannon to 9 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Mountshannon to:

  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 10
  • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 10
  • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 10

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Rezydencje i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Mountshannon?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 3 domów w miejscu takim jak Mountshannon. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.