Przewodnik

Lajes das Flores - wybierz idealny wynajem wakacyjny dla siebie.

Lajes das Flores – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. W tym mieście każdy znajdzie coś dla siebie. Wynajem wakacyjny to pobyt jak w domu — wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię i sprzęt do grillowania na świeżym powietrzu.

Transport

Poruszanie się po miejscowości Lajes das Flores

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Wyspa Flores (FLW), położone jedynie 9,1 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, rozważ lądowanie na lotnisku takim jak Wyspa Corvo (CVU), które znajduje się 30,2 km stąd.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Lajes das Flores, PT?

2019 — oferujemy Ci 16 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Lajes das Flores. Od 8 obiektów typu Domy do 4 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Lajes das Flores.

Lajes das Flores — gdzie warto się zatrzymać?

Lajes das Flores może pochwalić się wieloma przepięknymi miejscami, które warto odwiedzić — czy to na dłuższe wakacje, czy jedynie na weekend. Wśród podróżnych na HomeAway pięć najpopularniejszych miejsc wartych odwiedzenia to:

  • Reserva Florestal Natural das Caldeiras Funda e Rasa: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16
  • Reserva Florestal Natural do Morro Alto e Pico da Se: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16
  • Flores: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16
  • Santa Cruz das Flores: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16
  • Lomba: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16

Dzięki HomeAway odkryjesz wszystko, co oferuje Ci Lajes das Flores! Użyj naszej wyszukiwarki, by znaleźć wiele domów z samodzielnym wyżywieniem w innych popularnych miejscach.