Przewodnik

Wellsboro: przyjazne

Wellsboro – dowiedz się więcej o czarującym miejscu, w którym zamierzasz spędzić swoje wakacje. Jest to miejsce świetne na spacery oraz z przyjaznymi ludźmi. Atrakcje dla odwiedzających to: resturacje, piesze wycieczki, wycieczki. Jeśli szukasz przestrzeni dla większej grupy, weź pod uwagę wynajem wakacyjny. Na HomeAway znajdziesz wiele obiektów, które oferują w pełni wyposażoną kuchnie i pralnię.

Natura

Wellsboro: odkryj piękno lokalnej natury

Obojętnie czy uwielbiasz adrenalinę, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Wellsboro zauroczy Cię swoim pięknem. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park Stanowy Hills Creek (10,8 km)
 • Park Stanowy Leonarda Harrisona (14,1 km)
 • Pine Creek Gorge (15,1 km)
 • Wodospad Fall Brook (26,8 km)
Transport

Poruszanie się po miejscowości Wellsboro

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Elmira, Nowy Jork (ELM-Regionalny port lotniczy Elmira - Corning), położone jedynie 56,8 km od centrum Jeśli nie możesz znaleźć odpowiedniego lotu, wybierz lotnisko takie jak Williamsport, Pensylwania (IPT-Regionalny port lotniczy Williamsport), które znajduje się 64,2 km od miasta.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Wellsboro, PA, US?

2019 — oferujemy Ci 58 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Wellsboro. Od 16 obiektów typu Domki letniskowe do 16 obiektów typu Domki letniskowe, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Wellsboro.

Wellsboro — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Wellsboro. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

 • Park Stanowy Leonarda Harrisona: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 49
 • Park Stanowy Hills Creek: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 51
 • Muzeum Benjamin Patterson Inn: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 96
 • Centrum nauki Wings of Eagles Discovery Center: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 96
 • Muzeum Sztuki Zachodniej Rockwella: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 85

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Wellsboro. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domki letniskowe w miejscu takim jak Wellsboro?

Oczywiście. Domki letniskowe: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Wellsboro to 16 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Wellsboro to:

 • Domki letniskowe: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16
 • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 23
 • Bungalowy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 16

Możesz także wynająć inne obiekty, takie jak Ośrodki i nie tylko.

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Wellsboro?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 43 domów w miejscu takim jak Wellsboro. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.