AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Braubach: to miejsce jest naprawdę sielskie

Braubach – rzeka i inne atrakcyjne miejsca zapraszają podróżnych. To miasto idealne na relaks i świetne na spacery. Na podróżnych czekają łódki i jazda na rowerze. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Rekreacja

Braubach: co warto zobaczyć

Czy chcesz odkryć najważniejsze miejsca w mieście? Być może wolisz zostać w swoim domku wakacyjnym, ale warto zapuścić się dalej i odkryć wszystko, co jest godne uwagi w miejscu takim jak Braubach. Oto najlepsze atrakcje, które warto odwiedzić i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Park dzikich zwierząt i rozrywki Westerwald (16,7 km)
 • Ogród motyli przy pałacu Sayn (20,3 km)
 • Zoo w Neuwied (22,1 km)
 • Basen Deichwelle w Neuwied (24 km)
Natura

Braubach: zachwyć się krajobrazem

Niezależnie, czy chcesz aktywnie spędzić czas, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Braubach Cię zachwyci. Oto niektóre z najlepszych widoków w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

 • Ogród różany w Rheinanlagen (2,2 km)
 • Pawilon widokowy Belvedere w Koblenz (12,1 km)
 • Lorelei (14,8 km)
 • Ogród motyli przy pałacu Sayn (20,3 km)
Transport

Jak poruszać się po miejscowości Braubach

Najbliższe lotnisko to Frankfurt (HHN-Frankfurt-Hahn), jedynie 46 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, wybierz lotnisko takie jak Moguncja (QFZ-Lotnisko Moguncja-Finthen), położone w odległości 47,1 km od miasta.

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, Stacja KD Braubach lub Stacja Braubach to najlepsze miejsca, by rozpocząć podróż.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Braubach, DE?

2020 — oferujemy Ci 229 domków wakacyjnych koło miejsca takiego jak Braubach. Od 44 obiektów typu Domy do 177 obiektów typu Apartamenty/mieszkania, tu jest ten idealny na pobyt z najbliższymi koło miejsca takiego jak Braubach.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Domy w miejscu takim jak Braubach?

Oczywiście. Domy: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Braubach to 44 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Braubach to:

 • Apartamenty/mieszkania: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 177
 • Wille: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 3
 • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 178

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się basen w mieście takim jak Braubach?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się basen spośród 5 domów w miejscu takim jak Braubach. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.