Przewodnik

Lviv to miejsce opisane jako artystyczne

Lviv – katedra, pomniki i wspaniała architektura czekają. Podróżni chętnie odwiedzają to miasto i okolicę: sztuka, muzea i kawiarnie czekają. Główne atrakcje okolicy to Market Square i Kaplica Boimów. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Transport

Poruszanie się po miejscowości Lviv

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Lwów (LWO-Międzynarodowy port lotniczy Lwów), położone jedynie 6,2 km od centrum

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, najlepsza do tego jest Stacja Lviv.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Lviv, UA?

2019 — oferujemy Ci 100 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Lviv. Od 85 obiektów typu Apartamenty/mieszkania do 12 obiektów typu Domy, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Lviv.

Lviv — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Lviv. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Państwowe Muzeum Przyrodnicze we Lwowie: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 100
  • Katedra św. Jerzego: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 100
  • Dom handlowy King Cross Leopolis: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 100
  • Stacja Lviv: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 100
  • Pałac Potockich: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 100

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Lviv. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Apartamenty/mieszkania w miejscu takim jak Lviv?

Oczywiście. Apartamenty/mieszkania: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Lviv to 85 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Lviv to:

  • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 12
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 86

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Lviv?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 71 domów w miejscu takim jak Lviv. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.