Przewodnik

Lviv to miejsce opisane jako artystyczne

Lviv – katedra, pomniki i wspaniała architektura czekają. Podróżni chętnie odwiedzają to miasto i okolicę: sztuka, muzea i kawiarnie czekają. Główne atrakcje okolicy to Market Square i Kaplica Boimów. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Transport

Poruszanie się po miejscowości Lviv

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Lwów (LWO-Międzynarodowy port lotniczy Lwów), położone jedynie 6,2 km od centrum

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, najlepsza do tego jest Stacja Lviv.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Lwów, UA?

2019 — oferujemy Ci 56 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Lwów. Od 52 obiektów typu Apartamenty/mieszkania do 2 obiektów typu Domy, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Lwów.

Lwów — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Lwów. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Pałac Sapieha: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 56
  • Pomnik Tarasa Szewczenki: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 56
  • Cerkiew Przemienienia Pańskiego: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 56
  • Katedra św. Jerzego: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 56
  • Uniwersytet Lwowski: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 56

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Lwów. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Apartamenty/mieszkania w miejscu takim jak Lwów?

Oczywiście. Apartamenty/mieszkania: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Lwów to 52 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Lwów to:

  • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 2
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 52

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Lwów?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 42 domów w miejscu takim jak Lwów. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.