Przewodnik

Lviv to miejsce opisane jako artystyczne

Lviv – katedra, pomniki i wspaniała architektura czekają. Podróżni chętnie odwiedzają to miasto i okolicę: sztuka, muzea i kawiarnie czekają. Główne atrakcje okolicy to Market Square i Kaplica Boimów. Potrzebujesz przestrzeni na rodzinne wakacje, urlop dla dwojga lub wypad z przyjaciółmi? Wiele obiektów oferuje osobną jadalnię i przestronny salon.

Transport

Poruszanie się po miejscowości Lviv

Doleć na lotnisko w miejscowości takiej jak Lwów (LWO-Międzynarodowy port lotniczy Lwów), położone jedynie 6,2 km od centrum

Jeśli chcesz zwiedzić miasto pociągiem, najlepsza do tego jest Stacja Lviv.

Lwów — co warto zobaczyć?

Na HomeAway znajdziesz wiele domów wakacyjnych położonych niedaleko najważniejszych zabytków w miejscu takim jak Lwów. Wśród podróżnych na HomeAway, pięć najpopularniejszych miejsc, które warto zobaczyć to:

  • Stacja Lviv: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 84
  • Pałac Potockich: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 85
  • Stadion Arena Lwów: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 83
  • Pałac Sapieha: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 83
  • Pomnik Tarasa Szewczenki: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 84

Jest jednak jeszcze więcej miejsc, do których zaprasza Cię Lwów. Znajdziesz tam wiele domów wakacyjnych do wyboru. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć domy wakacyjne dostępne w pobliżu interesującego Cię miejsca.

Czy mogę wynająć obiekt taki jak Apartamenty/mieszkania w miejscu takim jak Lwów?

Oczywiście. Apartamenty/mieszkania: liczba obiektów tego typu dostępnych na HomeAway w miejscu takim jak Lwów to 76 . Nasze popularne typy obiektów do wynajęcia w miejscu takim jak Lwów to:

  • Domy: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 7
  • Studia: liczba dostępnych domów wakacyjnych — 77

Czy mogę znaleźć dom, w którym znajduje się internet/wi-fi w mieście takim jak Lwów?

Tak, możesz wybrać swój wymarzony dom, w którym znajduje się internet/wi-fi spośród 67 domów w miejscu takim jak Lwów. Użyj naszej wyszukiwarki, by zobaczyć dostępne domy.