AsyncDestinationUrgency
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncDestinationInfographic
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
AsyncExploreBookEnjoy
Przewodnik

Kaštela: odkryj atrakcje takie jak morze

Kaštela – morze i niezwykłe krajobrazy to wymarzona okolica na wakacje. Jest to miejsce z przyjaznymi ludźmi – bar i inne atrakcje czekają. W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak Pałac Dioklecjana i Galeria im. Iwana Mestrowicza. Wiele obiektów oferuje w pełni wyposażoną kuchnię, przestronne pokoje, a nawet jacuzzi — wszystko, czego potrzeba do udanych wakcji.

Rekreacja

Kaštela i okolice: najważniejsze zabytki

Czy chcesz odwiedzić najważniejsze miejsca w tym miejscu? Wyjdź poza swój wygodny domek wakacyjny i odkryć wszystko, co jest godne uwagi w miejscu takim jak Kaštela. Oto najlepsze atrakcje, które trzeba zobaczyć i które są położone w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Wzgórze Marjan (8,2 km)
  • Dinopark Croatia (29,2 km)
Pogoda

Kaštela: Średnie dane pogodowe

Jeśli zależy Ci na pięknej pogodzie w czasie wakacji, lipcu, sierpniu, czerwcu i wrześniu to najcieplejsze miesiące. Średnia temperatura wynosi wtedy 29°C.

Natura

Kaštela: zachwyć się krajobrazem

Morze i plaża od zawsze zachwycają sobą turystów odwiedzających miejsce takie jak Kaštela. Obojętnie czy masz w sobie ducha podróżnika, czy chcesz podziwiać lokalny krajobraz, miejsce takie jak Kaštela Cię zachwyci. Oto niektóre z najlepszych miejsc w okolicy w odległości 48 kilometrów od centrum.

  • Wąwów Cetina (30,1 km)
  • Plaża Bene (6,3 km)
  • Plaża Kasuni (7 km)
  • Plaża Meje (7,9 km)
  • Wzgórze Marjan (8,2 km)
  • Park Split Riva (8,7 km)
Transport

Transport w miejscowości Kaštela

Najbliższe lotnsko jest w miejscowości Split (SPU), jedynie 5,7 km od centrum. Jeśli żaden lot Ci nie pasuje, wybierz lotnisko takie jak Wyspa Brač (BWK), położone w odległości 39,9 km od centrum.

Gdzie się zatrzymać w pobliżu miejsca takiego jak Kaštela, HR?

2020 — oferujemy Ci 5 720 domków wakacyjnych w pobliżu miejsca takiego jak Kaštela. Od 608 obiektów typu Domy do 442 obiektów typu Wille, u nas znajdziesz wyjątkowe obiekty idealne na pobyt z rodziną i przyjaciółmi. HomeAway? Tutaj jest Twój wymarzony obiekt w pobliżu miejsca takiego jak Kaštela.